Generic selectors
Pouze přesné výsledky
Hledat v názvech
Hledat v obsahu
Hledat prezentace
Hledat stránky
Vybrat obor/předmět
Anglický jazyk
Biologie a zdravotnictví
Český jazyk a literatura
Chemie a biochemie
Dějepis a dějiny umění
Ekonomie a účetnictví
Francouzský jazyk
Fyzika a elektrotechnika
Hotelnictví a cestovní ruch
Informatika
Magazín
Management a marketing
Matematika
Německý jazyk
Ostatní
Právo
Rady a návody
Španělský jazyk
Společenské vědy
Zeměpis a geologie

Kurzy pro zlepšení prezentačních dovedností

Dnešní doba moderních technologií klade čím dál větší nároky na kvalitní veřejné vystupování. S rozmáhajícím se trendem notebooků, tabletů a dalších zařízení z oblasti elektroniky je online svět dostupný prakticky všude, a tak už nestačí pouze najít kvalitní téma a dobře ho odprezentovat, ale je potřeba prezentaci za využití technologie ozvláštnit.

A právě pro zlepšení vašich prezentačních skills jsou určeny speciální kurzy, které mají za cíl vám pomoci, poradit, inspirovat a motivovat do další práce. Na trhu je dnes nepřeberné množství, stačí i jen správně vybrat, a my se společně podíváme, jaká nabídka momentálně hraje hlavní roli.

 

ROZDĚLENÍ

Nemusíte se bát, že by pro vás kurzy byly moc náročné nebo vám naopak nepřinesly nic nového. U většiny bývá uvedeno, pro koho přesně jsou určeny. Najdete tedy nabídku jak pro úplné začátečníky, kteří nemají s prezentováním žádné zkušenosti, tak i pro zkušené řečníky, kteří mohou prostřednictvím dalšího vzdělání své schopnosti a dovednosti posunou na ještě vyšší level.

 

NABÍDKA KURZŮ

Ten nejzákladnější přehled, jaké kurzy můžete navštívit. Jedná se především o formu docházky.

 

Prezenční kurzy

Na těchto kurzech bude vyžadována vaše fyzická přítomnost. Znamená to, že si kurz zaplatíte, v domluvený čas se dostavíte na předem určené místo a lektor se vám bude osobně věnovat. To může probíhat buď individuálně, nebo ve skupině.

 

Výhody:

 • bezprostřední kontakt s lektorem
 • možnost se zeptat na cokoli, co vás zajímá
 • možnost praktického nácviku dovedností před skupinou, která simuluje publikum

 

Nevýhody:

 • takové kurzy bývají většinou dražší
 • musíte za nimi dojet

 

Online kurzy

Tento typ kurzů, jak už název napovídá, bude probíhat prostřednictvím online portálu, z pohodlí vašeho domova. Lektor vám bude sdílet materiály či komunikovat třeba prostřednictvím skype, můžete se také na cokoli zeptat a rozebrat s ním veškeré potřebné záležitosti.

 

Výhody:

 • nižší finanční zatížení
 • nemusíte nikam jezdit
 • na vše se můžete v klidu a bezpečí vaší pracovny soustředit, vše si promyslet
  a poznamenat

 

Nevýhody:

 • absence osobního kontaktu s lektorem
 • nemožnost nácviku situace ve skupině

 

Kurzy na míru

Jak už název napovídá, zde si vymyslíte přesně to, co potřebujete procvičit, v čem máte mezery a co vás zajímá, ozvete se poskytovateli a domluvíte se s ním na možnosti
a podmínkách. Tyto služby nabízí každá lepší prezentační agentura, a jsou povětšinou využívány pro školení firemních pracovníků.

 

OBSAH KURZŮ

V kurzech se probírají veškeré věci spojené s prezentací a projevem na veřejnosti. Zabrousíte do oblasti komunikace a rétoriky, naučíte se pracovat s různými programy nebo třeba zjistíte, jak dodat do vaší práce přidanou hodnotu, což je ceněný faktor, kterým zprostředkujete vašim posluchačům ,,něco navíc“, něco, díky čemuž si vás zapamatují, odnesou si z vaší prezentace maximum a budou vás mít rádi. Volit můžete z obecných kurzů, ve kterých s vámi projdou vše, co je potřebné a dotknou se většiny kategorií ne tak do hloubky, anebo specializovaných kurzů, které se soustředí pouze na jednu oblast, za to ji proberou opravdu se všemi detaily.

 

Pokud navštívení nějakého kurzu zvažujete, vřele doporučujeme. Zkušenosti získané studiem se vám budou hodit nejen při vašem prezentování, uvidíte, že se vám ani v budoucnu neztratí. Koukněte se na internet nebo se poptejte u kamarádů a známých, vyberte si to, co vás zajímá, a s chutí do toho!